Programma jeugdscheidsrechters seizoen 2019-2020

Alle thuiswedstrijden vinden plaats in Sportcentum Gitek in Nuth. Graag een kwartier voor aanvang van de wedstrijd aanwezig zijn.

Bij verhindering zelf voor vervanging zorgen en de wijziging doorgeven aan Foek Phaipraphan via 0618544101.

De scheidsrechters met weinig ervaring bieden wij de mogelijkheid om te oefenen, hiervoor ook graag aanmelden bij Foek Phaipraphan.

 

Datum Begintijd Thuisteam Uitteam Scheidsrechter
6-10-2019 10:00 Wijnandia D2 Margraten D3 Romée Neven
6-10-2019 10:45 Wijnandia D1 Margraten D2# Romée Neven
6-10-2019 11:30 Wijnandia E1 Margraten E2 Sanne van de Wetering
6-10-2019 12:25 Wijnandia DB1 Gemini (V) DB1 Simone Mulkens
         
27-10-2019 10:00 Wijnandia D2 Olympia (B) D1 Laura Ackermans
27-10-2019 10:45 Wijnandia D1 Born D2 Laura Ackermans
27-10-2019 11:30 Wijnandia E1 Optimo E1 Chantal Tillemans
27-10-2019 12:25 Wijnandia DB1 MIC DB1 Aniek Mölenberg
         
10-11-2019 10:00 Wijnandia D2 Born D3 Sanne Vrolings
10-11-2019 10:45 Wijnandia D1 BFC D4 Sanne Vrolings
10-11-2019 11:30 Wijnandia E1 Brunssum E1 Nadine Cosemans
10-11-2019 12:25 Wijnandia DB1 BDC '90 DB1 Caro Thomassen
         
24-11-2019 10:00 Wijnandia D2 SVM D2 Maud Croonen
24-11-2019 10:45 Wijnandia D1 BDC '90 D1 Maud Croonen
24-11-2019 11:30 Wijnandia E1 Vilt/Be Quick E1 Amber Croonen
24-11-2019 12:25 Wijnandia DB1 SVM DB1 Fabiënne Vankan
         
8-12-2019 10:00 Wijnandia D2 Vlug en Lenig D4 Leeloo Spierings
8-12-2019 10:45 Wijnandia DB1 Beekse Fusie Club DB2# Kyra Jacobs
         
15-12-2019 14:15 Wijnandia D1 Esia D1 Pascalle Caris
15-12-2019 15:00 Wijnandia E1 Vlug en Lenig E5 Nikki Jacobs
         
5-1-2020 10:00 Wijnandia D2 Brunssum D1 Saskia Reumkens
5-1-2020 10:45 Wijnandia D1 Vlug en Lenig D3 Carmen Slangen
5-1-2020 11:30 Wijnandia DB1 Olympia (B) DB1 Kyra Jacobs
         
19-1-2020 10:00 Wijnandia D2 Vilt/Be Quick D2 Leeloo Spierings
19-1-2020 10:45 Wijnandia D1 Juliana D1 Chantal Tillemans
19-1-2020 11:30 Wijnandia E1 Juliana E1# Claire Brouwers
19-1-2020 12:25 Wijnandia DB1 Zwart Wit DB2 Simone Mulkens
         
2-2-2020 10:00 Wijnandia D2 Margraten D3 Lisanne Boumans
2-2-2020 10:45 Wijnandia D1 MIC D1 Carmen Slangen
2-2-2020 11:30 Wijnandia E1 MIC E2 Amber Croonen
2-2-2020 12:25 Wijnandia DB1 Gemini (V) DB1 Aniek Mölenberg
         
16-2-2020 10:00 Wijnandia D2 Olympia (B) D1 Sanne van de Wetering
16-2-2020 10:45 Wijnandia D1 Sittardia D2 Nadine Cosemans
16-2-2020 11:30 Wijnandia E1 Olympia E1# Nikki Jacobs
16-2-2020 12:25 Wijnandia DB1 MIC DB1 Caro Thomassen
         
22-3-2020 10:00 Wijnandia D2 Born D3 Linda Knarren
22-3-2020 10:45 Wijnandia D1 SVM D1 Linda Knarren
22-3-2020 11:30 Wijnandia E1 BDC '90 E2 Lisanne Boumans
22-3-2020 12:25 Wijnandia DB1 BDC '90 DB1 Fabiënne Vankan
         
29-3-2020 10:00 Wijnandia D1 Zwart Wit D2 Saskia Reumkens
 geruba chocolade logo Logo sponsor Preuverie In de Wiesj 1 logo curfs fysio small

 Logo sponsor RR goed

 

 
logo transpo nuth  logo Rovi sport