Bezetting wedstrijdsecretariaat seizoen 2019 - 2020

Alle thuiswedstrijden vinden plaats in Sportcentum Gitek in Nuth. Graag een kwartier voor aanvang van de wedstrijd aanwezig zijn.

Bij verhindering zelf voor vervanging zorgen en de wijziging doorgeven aan Foek Phaipraphan via 0618544101.

 

Datum Begintijd Thuisteam Uitteam Wedstrijdsecretariaat
6-10-2019 12:25 Wijnandia DB1 Gemini (V) DB1 Ouders DB1
6-10-2019 13:30 Wijnandia DS2 Born DS3 Maud Croonen + Sanne Vrolings
6-10-2019 15:55 Wijnandia DS1 Margraten DS2 Janou Renericken + Nadine Cosemans
         
27-10-2019 12:25 Wijnandia DB1 MIC DB1 Ouders DB1
27-10-2019 13:30 Wijnandia DS2 Olympia (B) DS2 Simone Mulkens + Lisanne Boumans
27-10-2019 14:45 Wijnandia DS1 Gemini (V) DS1 Natascha Dullens + Mex Coumans
         
10-11-2019 12:25 Wijnandia DB1 BDC '90 DB1 Ouders DB1
10-11-2019 13:30 Wijnandia DS1 Minor DS1 Claire Brouwers + Daphne Habets
         
17-11-2019 13:25 Wijnandia DS2 Esia/Adio DS1 Joyce van Erp + Anouk van de Wetering
         
24-11-2019 12:25 Wijnandia DB1 SVM DB1 Ouders DB1
24-11-2019 13:30 Wijnandia DS1 Vilt/Be Quick DS1 Anke Pluijmen + Eline Heijnen
24-11-2019 14:45 Wijnandia DS2 BFC DS5 Aniek Mölenberg + Laura Ackermans
         
8-12-2019 10:45 Wijnandia DB1 Beekse Fusie Club DB2# Ouders DB1
8-12-2019 11:45 Wijnandia DS2 Zwart Wit DS2 Chantal Tillemans + Jill Claessens
         
15-12-2019 13:00 Wijnandia DS1 LimMid DS2 Claire Brouwers + Rune Kisters
         
5-1-2020 11:30 Wijnandia DB1 Olympia (B) DB1 Ouders DB1
5-1-2020 12:30 Wijnandia DS1 BFC DS3 Nikki Jacobs + Danique Lagrouw
5-1-2020 15:20 Wijnandia DS2 BDC '90 DS1 Kim Storms + Sanne Vrolings
         
12-1-2020 12:00 Wijnandia DS2 Vilt/Be Quick DS2 Joyce van Erp + Rune Kisters
         
19-1-2020 12:25 Wijnandia DB1 Zwart Wit DB2 Ouders DB1
19-1-2020 14:45 Wijnandia DS1 Vlug en Lenig DS3 Amy Pelz + Noor Cox
         
2-2-2020 12:25 Wijnandia DB1 Gemini (V) DB1 Ouders DB1
2-2-2020 13:30 Wijnandia DS1 MIC DS3 Elvira Janissen-Snijders + Kim Storms
2-2-2020 14:40 Wijnandia DS2 Born DS3 Sanne van de Wetering + Kyra Jacobs
         
16-2-2020 12:25 Wijnandia DB1 MIC DB1 Ouders DB1
16-2-2020 13:30 Wijnandia DS2 Olympia (B) DS2 Pascalle Caris + Saskia Reumkens
16-2-2020 14:45 Wijnandia DS1 Noav DS3 Inge Meex + Linda Horsmans
         
22-3-2020 12:25 Wijnandia DB1 BDC '90 DB1 Ouders DB1
22-3-2020 13:30 Wijnandia DS1 Sittardia DS1 Silvia Stals + Nadine Cosemans
         
29-3-2020 10:45 Wijnandia DS2 Esia/Adio DS1 Caro Thomassen + Linda Knarren
29-3-2020 12:00 Wijnandia DS1 ESC'90 DS2 Amber Croonen + Amber Mulkens
 geruba chocolade logo Logo sponsor Preuverie In de Wiesj 1 logo curfs fysio small

 Logo sponsor RR goed

 

 
logo transpo nuth  logo Rovi sport